Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ministr Chalupa: Dopisy budou odeslány v pátek

28. 4. 2011

27.04.2011 -

Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa navštívil Státní fond životního prostředí ČR a setkal se nejen s jeho vedením, ale i se zaměstnanci fondu. Poděkoval jim za dosavadní práci a vyjádřil jim podporu pro následující období, kdy projektové manažery čeká administrace žádostí Zelená úsporám a kolo výzev v Operačním programu Životní prostředí.

Minulý týden ministr Tomáš Chalupa představil další postup v programu Zelená úsporám. Podle tohoto scénáře je v současné době na Státním fondu životního prostředí ČR připravováno k odeslání 16 612 dopisů žadatelům, kteří budou vyzvání k doplnění neúplných žádostí o dotace v programu Zelená úsporám. Na opravu budou mít 60 dnů.

SFŽP přijal k vypravení tohoto velkého objemu dopisů brigádníky. Ministr Tomáš Chalupa se k nim připojil a zkompletoval několik dopisů pro žadatele. „Snažíme se o maximální urychlení celého procesu administrace, protože žadatelé žili dlouho v nejistotě. Mohu žadatele ujistit, že dopisy budou odeslány v pátek 29. dubna, jak jsem minulý týden slíbil," řekl ministr Tomáš Chalupa.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář