Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

 Naší hlavní činností je montáž kotlů, otopných soustav 

(vč. solárních kolektorů) a domovních čistíren odpadních vod.

Průběžně pro Vás sledujeme situaci v programu Zelená úsporám.

  • Doporučíme Vám vhodný kotel, regulaci a otopná tělesa.
  • Upravíme Vaši stávající kotelnu či navrhneme novou přesně dle Vašich představ.
  • Zkombinujeme Vaše ústřední vytápění s ohřevem vody.
  • Vyřešíme efektivně ohřev vody - v zimě kotlem a v létě solárním panelem.
  • Vyřešíme Vaše běžné problémy s instalatérskými a topenářskými pracemi.
  • Namontujeme Vám domovní čistírnu odpadních vod.

Spolupracujeme s energetickými auditory, kteří připravují žádosti o dotaci na vytápění i energetické audity a štítky pro Váš dům.
   Dodáváme kvalitní a vysoce účinné kotle české výroby přímo od výrobce.


 

 Něco málo o nás - historie firmy

Instalatérským a topenářským pracem se věnujeme již od roku 1992.  Zpočátku byly naší prací drobné montáže sanitární techniky či opravy instalací a topení. S tím také souvisí montáže čistíren domovních odpadních vod i úpraven pro pitnou vodu dle chemických rozborů zdroje vody (např. ze studny). Postupem času se naše činnost začala zaměřovat na montáže kompletních topných systémů v rodinných domech i průmyslových objektech. Do sortimentu služeb jsme zařadili také teplovodní solární kolektory na ohřev vody.

Neustále sledujeme trendy ve vytápění a získáváme nové zkušenosti s ekologicky i ekonomicky úspornými systémy. Procházíme certifikacemi výrobců (např. výrobců kotlů), které nás opravňují montovat i servisovat jejich produkty. Ještě před otevřením hranic jsme díky certifikaci od Ministerstva průmyslu a obchodu prováděli montáže v Bavorsku. V souvislosti s příležitostí získat na ekologické vytápění dotaci z programu Zelená úsporám jsme se jako jedni z prvních stali odborným dodavatelem. 

Trendem posledních let se staly přestavby zejména litinových, ale i plechových kotlů na tuhá paliva na automaty. U desítek přestaveb, které jsme provedli, se zvýšil uživatelský komfort obsluhy (přikládáte jen jednou za několik dní) i účinnosti spalování díly lepší regulaci otopného systému.

Díky dotacím i vzhledem k připravované legislativě (spaliny domácností) je pro stále větší část domácností a malých firem atraktivnější pořídit si nový, vysoce účinný automatický kotel na spalování tuhých paliv - lze v něm spalovat uhlí, pelety, dřevo i dřevní odpad. Toto řešení je nejúčinnější u starších domů s vysokými tepelnými ztrátami. Velmi úzce proto spolupracujeme s českými výrobci atomatických kotlů na tuhá paliva.

U moderní výstavby v nízkoenergetickém až pasivním standardu se stále více začínají prosazovat tepelná čerpadla. Proto se i mi začínáme orientovat v této oblasti.

 

Příspěvky

Grafika našich webovek

6. 3. 2013

 Pro všechny naše věrné čtenáře jsme pro zpestření změnili grafickou podobu našich webovek. Doufáme, že k lepšímu :) 

 
Celý příspěvek | Rubrika: O nás | Komentářů: 1